04 Sep 23

Vandemoortele onthult unieke Employer Branding Story

Achter ieder sterk bedrijf staat een sterk team. In ons geval kunnen we dat met trots 'onze grote kleine familie' noemen. Vanaf het begin heeft onze organisatie een mensgerichte aanpak omarmd waarbij elk lid wordt gerespecteerd en gewaardeerd. Nu we van een lokaal bedrijf zijn uitgegroeid tot een wereldwijd bedrijf, erkennen we het belang van een duidelijke werkgeversmissie. Door middel van het opbouwen van een sterk werkgeversmerk en het leveren van een overtuigende Employee Value Proposition, kunnen we een team van getalenteerde mensen opbouwen en een positieve, ondersteunende, diverse en inclusieve werkcultuur koesteren.

In 2022 startte een internationaal projectteam van Vandemoortele, ondersteund door externe experts in werknemerscommunicatie en employer branding, een uitgebreide employer branding oefening in samenwerking met al onze Vandemoortele entiteiten.  We zijn blij om vandaag het resultaat van deze reis te onthullen: een dynamische werkgeversmissie die een robuuste Employer Brand Tagline, "Share our taste for life", bevat en onze onderscheidende Employee Value Proposition omarmt, die bestaat uit vijf belangrijke pijlers.

hero images

 

Share our taste for life

Vandemoortele belichaamt onze bedrijfs-tagline 'Shaping a tasty future' onze missie om heerlijke smaak te brengen, in de overtuiging dat eten een bron van vreugde moet zijn. Met onze employer brand tagline 'Share our taste for life' voegen we een emotionele laag toe aan wat we onze medewerkers beloven en benadrukken we de voordelen, kansen en pluspunten van werken bij Vandemoortele. Samen met onze kernwaarden Respect, Ambitie en Samenwerking, belichaamt onze Employee Value Proposition (EVP) de essentie van wie we willen zijn als werkgever en wat we te bieden hebben aan huidige en toekomstige medewerkers. We waarderen jou als persoon en ondersteunen je actief op je professionele reis, terwijl we ook zorgen voor je toekomst. Sluit je aan bij onze grote, kleine familie en laten we producten maken waar jij en de wereld van zullen houden!

THE TRUE POTENTIAL OF OUR ORGANISATION LIES IN OUR EMPLOYEES. THEY ARE THE DRIVING FORCE BEHIND OUR SUCCESS. Yvon Guérin, CEO.

 

HOE HEBBEN WE VOOR VANDEMOORTELE EEN UNIEKE Employee Value Proposition GEDEFINIEERD?

Marc Croonen, head of human resources, sustainability and communications: "Door te luisteren naar ons team. Onze medewerkers hebben een belangrijke rol gespeeld bij het vormgeven van ons EVP. We zijn actief in gesprek gegaan met onze medewerkers om inzicht te krijgen in hun waarden en ambities, en hebben hun input gevraagd over wat zij echt verlangen van Vandemoortele als werkgever. Door hun feedback te combineren met onze organisatievisie hebben we vijf sterke EVP-pijlers bepaald die dienen als gemeenschappelijk doel. Onze werkgeversmissie beantwoordt niet alleen aan de professionele behoeften van ons team, maar koestert ook hun welzijn en persoonlijke groei. Door onze waarden na te leven, geven we niet alleen vorm aan onze eigen cultuur en reputatie, maar creëren we ook een ondersteunende omgeving waarin onze medewerkers zich kunnen ontplooien en een betekenisvolle impact kunnen hebben."

M Croonen

 

LATEN WE ONze employer brand VORMGEVEN

Flore Couvreur, Group Communication Manager: "Om deze reis te begeleiden en kracht bij te zetten, is er een uitgebreid Employer Brand Book opgesteld met waardevolle richtlijnen en inzichten voor interne en externe stakeholders. Dit document dient als navigatiehulpmiddel, naast een dynamische Recruitment Toolbox en een eigentijdse Carrière Website die we aan het eind van het jaar zullen lanceren. Samen vergemakkelijken deze middelen de implementatie van de employer brand-strategie in onze lokale entiteiten en versterken ze de eenheid van Vandemoortele's werkcultuur, gedeelde waarden en unieke voordelen voor zowel huidige als toekomstige werknemers."

F Couvreur

discover vacancies

 

Over Vandemoortele

Het van oorsprong Belgische familiebedrijf Vandemoortele is opgericht in 1899. In de afgelopen twee decennia is Vandemoortele uitgegroeid tot een Europese groep van voedingsbedrijven, met leidende posities in twee productcategorieën: Bakkerijproducten & Plant-Based Food Solutions. We staan ​​bekend om het leveren van innovatieve en kwalitatief hoogstaande producten.

In 2022 realiseerde Vandemoortele met 4.600 (vaste en tijdelijke) medewerkers een omzet van ongeveer 1,7 miljard euro. Het hoofdkantoor van Vandemoortele Groep is gevestigd in Gent, België. We hebben commerciële kantoren in 12 Europese landen, evenals in de Verenigde Staten en Azië. We zijn actief in 29 hoogwaardige productielocaties over heel Europa, om de nabijheid van al onze belangrijkste markten te garanderen. Wij exporteren vanuit Europa naar 70 landen wereldwijd.

Nieuws & Media Contact

marketing.nl@vandemoortele.com