15 září 23

Naše obchodní linie margaríny, kulinářské tuky a oleje se stává Plant-Based Food Solutions

PROTOŽE STRATEGIE JEDNÉ Z NAŠICH OBCHODNÍCH OBLASTÍ NÁS VEDE NA CESTU ROSTLINNÉ VÝROBY, NASTAL ČAS ZMĚNIT SE A ZAČÍT BUDOVAT NAŠI ZÁŘNOU BUDOUCNOST. JSTE PŘIPRAVENI? PŘEDSTAVUJEME: PLANT-BASED FOOD SOLUTIONS!

Od září 2023 se naše obchodní linie Margaríny, kulinářské tuky a oleje (MCOF) přejmenuje. Nový název "Plant-Based Food Solutions" odráží spotřebitelské trendy a je více v souladu s naší udržitelnou strategií. Nový název také posílí image naší společnosti v rámci odvětví a zatraktivní naši značku zaměstnavatele.

UDRŽITELNOST JE ZÁKLADEM NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Nabídka rostlinných potravin a zdravých alternativ je součástí našich závazků udržitelnosti. Ve společnosti Vandemoortele chceme přispět svými zkušenostmi a znalostmi k uspokojení potřeb našich zákazníků..

3 goals

OSLOVENÍ SPRÁVNÉHO PUBLIKA

Změnou značky jsme naši obchodní linii MCOF připravili na dlouhodobý úspěch na rychle se vyvíjejícím trhu. Nyní můžeme snáze zaujmout spotřebitele, kteří si uvědomují ekologické důsledky svého výběru potravin a hledají výrobky, které jsou v souladu s jejich hodnotami.

"JSME VÁŠNIVÍ NADŠENCI PRO POTRAVINY"

WeMakeProductsForYouToLove

Jsme tým, který připravuje potraviny s vášní . V rámci našeho poslání utvářet chutnou budoucnost se snažíme vytvářet širokou škálu potravinářských řešení, která spojují lidi, kultury a tradice. Náš tým má tu čest, že může světu dodávat chuť pomocí výrobků, které miluje, a my je chceme na této smysluplné cestě podporovat.

Povzbuzujeme naše spolupracovníky, aby přemýšleli nad budoucností a poskytovali nejlepší chuť, nejlepší kvalitu a nejlepší služby, které nejen splňují současné potřeby, ale také předvídají budoucí požadavky.  Nabízíme inovativní, čisté a zdravé pracoviště, kde naši spolupracovníci mohou tvořit s vášní, vyrábět s radostí a s láskou šířit výrobky do světa, připraveni být milováni našimi zákazníky a spotřebiteli.

#ShareOurTasteForLife

PŘIPOJTE SE K NAŠÍ VELKÉ MALÉ RODINĚ

Máte zájem objevit chutný svět rostlinných potravin Vandemoortele? Podívejte se na naše chutné pracovní nabídky! 

O společnosti Vandemoortele

Společnost Vandemoortele byla založena v roce 1899 jako belgická rodinná firma a od té doby neustále roste a rozvíjí se. Během posledních dvou desetiletí jsme se stali evropskou potravinářskou společností s vedoucím postavením ve dvou kategoriích výrobků: pekařské výrobky (BP) a Plant-Based Food Solutions. Jsme známí tím, že dodáváme inovativní a vysoce kvalitní výrobky.

V roce 2022 společnost Vandemoortele realizovala obrat ve výši přibližně 1,7 miliardy EUR a zaměstnávala 4 600 (stálých i dočasných) spolupracovníků. Sídlo skupiny Vandemoortele se nachází v belgickém Gentu. Obchodní zastoupení máme ve 12 evropských zemích a také ve Spojených státech a Asii. Provozujeme 29 vysoce kvalitních výrobních závodů po celé Evropě, abychom zajistili dostupnost na všechny naše klíčové trhy. Z Evropy vyvážíme do 70 zemí světa.

Kontakt pro média

Radka Ulmannova

radka.ulmannova@vandemoortele.com

+420 257 111 230