Kompleksowy raport za 2022 rok

"WRóCILIŚMY DO POZIOMU I WYNIKÓW SPRZEDAŻY SPRZED OKRESU PANDEMII COVID-19."

Rok 2022 był wymagający dla Grupy Vandemoortele. Skutki pandemii COVID-19 utrzymywały się przez cały rok, a historycznie wysokie ceny surowców oraz ich niedobór spowodowany wojną na Ukrainie zmusiły nas do znacznego podniesienia cen. W czasie naszej drogi w kierunku zrównoważonego rozwoju kontynuowaliśmy postępy, a nawet przekroczyliśmy niektóre z naszych celów. Ciężka praca i odporność naszych współpracowników w ciągu całego roku odegrały kluczową rolę we wszystkich naszych osiągnięciach.

Nasze produkty

POSMAKUJ WIĘCEJ

Nasze zespoły współpracują z klientami, wsłuchując się w ich potrzeby. W ten sposób zapewniamy jak najlepsze wykorzystanie naszych produktów jak również realizujemy idee partnerstwa w biznesie.

Wspaniały smak opiera się na jakości składników, wiedzy i doświadczeniu oraz najlepszym rzemiośle.  

DOŁĄCZ DO NAS NA DRODZE DO BARDZIEJ ZRÓWNOWAŻONEJ PRZYSZŁOŚCI

Stawiamy zrównoważony rozwój w centrum naszej działalności. Odpowiedzialne pozyskiwanie i pakowanie, przejrzystość produktów i bezpieczeństwo naszych pracowników to tylko niektóre z naszych zobowiązań. Dlatego jesteśmy dumni z naszej strategii zrównoważonego rozwoju, w której koncentrujemy się na trzech celach: Zrównoważone odżywianie, Ochrona przyrody i Poprawa jakości życia. 

Ciekawi Cię, co osiągnęliśmy i jak wyrażamy nasze kluczowe cele na nadchodzące lata?

ZNAJDŹ WŁASNĄ

INSPIRACJĘ

Znajdź sposób, aby tworzyć swoje dzieła z naszych produktów.

Nasze marki

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Zrozumienie tajemnicy doskonałego smaku zaczyna się od zrozumienia konsumentów, których potrzeby podlegają nieustannym zmianom.   Obserwujemy rynki i prowadzimy badania, śledzimy trendy i nawyki żywieniowe,  stale dostosowywujemy i rozwijamy swoją ofertę.

Wiemy, czym jest dobra kuchnia. Znamy tradycję oraz nowoczesność.  Wiem, czym jest wyśmienity smak.