Hoe kunnen we je helpen?

Vind jouw Vandemoortele Vertegenwoordiger

HOE KUNNEN WE JE HELPEN?

We staan klaar om al je vragen te beantwoorden. Neem gerust rechtstreeks contact op met de vertegenwoordiger voor jouw regio, die jou zo snel mogelijk zal contacteren.    

Vind jouw vertegenwoordiger voor: bakkers & broodjeszaken, frituren & snackbars, horeca & grossiers en instellingen (social catering).

Frituren & Snackbars

Oost- en West-Vlaanderen:
Thijs De Rock 
0498/61 33 44 
thijs.derock@vandemoortele.com

Antwerpen & Limburg:
Bart Antheunis 
0478/78 70 07
bart.antheunis@vandemoortele.com

Vlaams- & Waals-Brabant, Henegouwen & Brussel: 
Jean-Jacques Bodson
0475/61 11 25
jean-jacques.bodson@vandemoortele.com

Namen, Luik, Luxemburg & Groothertogdom Luxemburg:
Linda Lodriguez
0493/40 46 14
linda.lodriguez@vandemoortele.com

Instellingen (Social Catering)

Oost- en West-Vlaanderen:
Jan Podevijn
0476/99 75 27
jan.podevijn@vandemoortele.com

Antwerpen, Limburg & Vlaams-Brabant:
Paul Ceuppens
0474/99 89 51
paul.ceuppens@vandemoortele.com

Waals-Brabant, Henegouwen & Brussel: 
Jean-Jacques Bodson
0475/61 11 25
jean-jacques.bodson@vandemoortele.com

Namen, Luik, Luxemburg & Groothertogdom Luxemburg:
Philippe Caps
0474/99 89 26
philippe.caps@vandemoortele.com

Horeca & grossiers

Oost- & West-Vlaanderen:
Henny Naessens
0490/44 85 82
henny.naessens@vandemoortele.com

Antwerpen:
Martine Van Eester 
0496/12 91 50
martine.vaneester@vandemoortele.com

Limburg: 
Johan Vrijsen 
0475/97 30 01
johan.vrijsen@vandemoortele.com

Vlaams- & Waals-Brabant + Brussel en Henegouwen:
Jérôme Estievenart
0497/05 63 38
jerome.estievenart@vandemoortele.com

Namen, Luik, Luxemburg & Groothertogdom Luxemburg:
Régis Graas
0474/99 89 35
regis.graas@vandemoortele.com
 

Bakkerijen & broodjeszaken

Raadpleeg hier de lijst voor Artisanale bakkerijen & broodjeszaken